Spánek 9

140 Kč

Skladem

Kozlík lékařský, Levandule, Meduňka, Mučenka, Vrbovka

Směs usnadňuje usínání, prohlubuje spánek, prodlužuje „hluboký“ spánek, odstraňuje úzkost, nervozitu, stres. Vrbka úzkolistá účinně napomáhá relaxaci, navození fyzické i duševní pohody. Mučenka, květ levandule i kozlík navozují spánek, odstraňují stres. Kozlík navíc normalizuje činnost kardiovaskulárního systému, upravuje krevní tlak a zlepšuje paměť.

Pije se půl hodiny před spaním. Na směs nevzniká návyk, ve většině případů zcela může nahradit chemické léky. Příjemně voní levandulí. 

Z dosavadní praxe vyplývá 95 procentní úspěšnost této bylinné směsi.

 

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Kozlík lékařský, Levandule, Meduňka, Mučenka, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 22. 05. 2019 17:32

   
   
   
   
   

  Vyzkoušel jsem prášky (melatonin), kapky na spaní, čaje na spaní... ale až tenhle mi zabral :) Děkuji!

 • 15. 07. 2019 12:02

   
   
   
   
   

  Díky čaji rychleji usínám a mám kvalitnější a hlubší spánek. Doporučuji.

 • 15. 12. 2019 22:25

   
   
   
   
   

  čaj pomáhá k usnutí....dám si cca 40 min před tím než jdu spát a neprobouzím se cca po 5 dnech užívání je vidět výsledek jinak jsem spal asi tak 3 hod a probudil se opravdu spánek je hlubší a tvrdší, ráno bez naprosté malátnosti děkuji

 • 12. 03. 2020 12:30

   
   
   
   
   

  Čaj jsem poctivě pila každý večer, ale bohužel musím říct, že jsem nepociťovala změnu, jak popisují lidé v předchozích recenzích. Nespalo se mě lépe, bylo to stejné. Po využívání poloviny jsem přestala, navíc mě čaj vůbec nechutnal.

 • 12. 03. 2020 21:25

   
   
   
   
   

  Mně zase zabral hezky, prohoubil spánek, ráno jsem se cítil svěží i přesto, že jsem nespal hodin, kolik bych potřeboval. Asi budete muset hledat vyřešení problému v širších souvislostech, chemie vám problém nevyřeší za měsíce či roky, ale nad přírodou zlomíte hůl po 14 dnech užívání? Zajímé. Vyjádření k chuti? Většinou jsou bylinné čaje sestavené, aby pomáhaly, né aby chutnaly. Zkuste aromata. Patrik Slezák

 • 30. 03. 2020 16:10

   
   
   
   
   

  Kdysi jsem v práci zažíval těžké stresy, a protože jsem se bránil práškům, hledal jsem pomoc se spánkem v čajích. Nějak fungovaly všechny, ale až tento také dobře chutná. Důvody pro špatný spánek víceméně pominuly, ale tento čaj si kupuji stále, z jeho pití se stal takový příjemný předspánkový rituál. Opravdu cítím, že mě před usnutím zklidní a naladí na spánek, který je i hlubší.

 • 16. 04. 2020 12:29

   
   
   
   
   

  Sama nemám ozkoušeno ale objednávám ho už po několikáté pro mamku. Nezabírají ani léky ale po tomto čaji je klidná a usne bez potíží.

 • 02. 06. 2020 20:09

   
   
   
   
   

  Po pravidelnom pití tohto čaju sa mi výrazne lepšie spí a navyše je to príjemný večerný rituál. Má veľmi peknú vôňu, v ktorej prevláda vôňa levandule.


Přidejte komentář