Žaludeční 5

150 Kč

Skladem

Jitrocel, Lišejník, Řepík, Sléz, Vrbovka

Směs snižuje tvorbu žaludečních šťáv, vyhojuje poškozenou žaludeční sliznici /jitrocel,řepík/, chrání žaludeční sliznici/sléz/, vrbka snižuje psychické napětí, stres jedince. Sléz a jitrocel napomáhají normálnímu trávení, upravují mikrofloru v trávicím traktu, normalizují střevní trakt i činnost jater. Ovlivnění psychiky má velký význam pro stav žaludeční sliznice, neboť dlouhodobý stres a s ním spojená zvýšená hladina stresových hormonu v krvi způsobuje nadbytečnou produkci žaludečních šťáv, tím překyselení a poškození žaludku. Směs svým účinkem na vyhojení žaludeční sliznice a její další ochranu má výhodu před použitím chemických léků, ty umí pouze snížit tvorbu žaludečních šťáv a tím překyselení, nevyhojí poškozenou sliznici. 

Čaj se pije jedenkrát denně těsně před spaním, aby působil celou noc na sliznici žaludku, slinivky a střev.

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Jitrocel, Lišejník, Řepík, Sléz, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 13. 11. 2017 13:08

   
   
   
   
   

  Mám refluxní chorobu jícnu a dříve jsem brala různé prášky (omeprazol,ortanol), které mi ale vůbec nepomáhaly a bolest žaludku byla stále nesnesitelná - spala jsem skoro v sedě a moje nálada byla dost pod psa. Nikdy mě nenapadlo, že by mohla existovat i jiná léčba než prášky až jsem jednou šla kolem stánku s těmito čaji a řekla jsem si proč se nezeptat za zkoušku nic nedám. Do dneška děkuji té náhodě, protože i když jsem se nemoci nezbavila úplně tak účinky čaje v porovnání s prášky jsou naprosto nesrovnatelné. Při obtížích opravdu pomáhá a také mě už žaludek nebolí tak často a hodně jako dříve. Od té doby vždycky, když mám nějaký problém hledám řešení zde a zatím musím říct, že všechny čaje co jsem vyzkoušela fungovali výborně :) Škoda jen, že Vám tuto alternativu nenabídne přímo doktor :D ....

 • 13. 11. 2017 13:22

   
   
   
   
   

  PS: směs mi pomohla i na bolest žlučníku :)

 • 10. 10. 2019 19:59

   
   
   
   
   

  Trpěla jsem 4roky na bolest žaludku většinou v noci.Podle doktorů reflux žluči,podruhé nervové...již 3týdny těsně před spaním piji tento čaj a mám po problémech. Děkuji a ráda vyzkouším další čaje.

 • 27. 02. 2020 20:41

   
   
   
   
   

  Čaj opravdu pomáhá při žaludečních potížích.

 • 02. 06. 2020 14:24

   
   
   
   
   

  Ve kterem kamennem obchode v PRAZE tyto caje koupim? Dekuji za odpoved.

 • 04. 06. 2020 09:51

   
   
   
   
   

  Dobrý den, v Praze naše čaje v kamenné prodejně nemáme, jelikož si je prodáváme sami na farmářských trzích, protože větší procento účinnosti čaje je správná diagnóza a jejich použití. Jejich rozpis naleznete v sekci "Farmářské trhy". Tento dotaz bude po pár dnech smazán, neboť v této sekci má být hodnocení čajů. Děkujeme. S pozdravem ZdislavaTea


Přidejte komentář