Regenerace zraku 41

150 Kč

Skladem

Složení: Brusnice borůvka, Ginkgo - Jinan dvoulaločný, Pohanka obecná, Světlík lékařský

Směs se doporučuje pít hlavně lidem nad 40let. U diabetiků je užívání tohoto čaje nezbytné, neboť u diabetiků časté kolísání a vysoká hladina cukru způsobují zhoršování zraku.

Směs je nejlepší pít večer.

Pro více informací a osobních zkušeností nás kontaktujte na: info@zdislavatea.cz

Dle nařízení č. 1924/2006 lze používat pouze zdravotní tvrzení schválená Evropskou komisí:

Druh produktu: Bylinný čaj

 

 • Hmotnost: 100 g
 • Složení: Brusnice borůvka, Ginkgo - Jinan dvoulaločný, Pohanka obecná, Světlík lékařský
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o., Za Hládkovem 680/12, 169 00 Praha, Česká Republika
 • 16. 11. 2021 07:49

   
   
   
   
   

  Celý den namáhám v práci oči, pálí mě a bolí, kapky z lékárny nezabírají, tento čaj ano, oči se mi i vyčistily, žádné červené žilky, a hlavně nepálí, super, koupila jsem další balení

 • 14. 07. 2022 15:47

   
   
   
   
   

  Čaj jsem začala pít hlavně kvůli zvýšenému očnímu tlaku. Paní magistra ho ještě upravila, tj. přidala bylinu na jeho snížení. Po měsíčním pití každý večer jsem byla na kontrole u očního lékaře a mohu napsat s radostí, že došlo skutečně ke snížení očního tlaku na normální hodnoty u obou očí. Hodnoty zhruba odpovídají hodnotám před cca 15 - 20 léty! Byl to již třetí oční lékař, ke kterému jsem teprve měla důvěru; bohužel před ním mi lékaři už chtěli aplikovat oční kapky - doživotně. K tomu jsme nechtěla v žádném případě přistoupit, radši jsem vyměnila očního lékaře. Stálo to za to. Touto cestou současně srdečně děkuji i paní magistře za její trvalé úsilí.

 • 20. 10. 2023 04:54

   
   
   
   
   

  K nákupu tohoto čaje jsem se nechala inspirovat předchozím komentářem - potřebovala jsem pro manžela něco na snížení nitroočního tlaku. Hrozila operace zeleného zákalu. Po asi dvouměsíčním užívání (zatím společně s kapkami od lékařky - ale ty už užívá dlouho) speciální čajové směsi s přidanou bylinou na daný problém se operace okládá, tlak je zatím uspokojující. To je dobré znamení. Ošetřující oční lékařka dokonce projevila zájem o informaci o čaji, který manžel užívá. Takže děkujeme a doporučujeme tento e-shop.

 • 26. 10. 2023 19:11

   
   
   
   
   

  Moje manželka užívá již několik let. Nemohli s očním lékařem srazit nitrooční tlak. Poté co začala užívat tento čaj již několik let je tlak v normálu. Dokonce i v těhotenství,kdy musela kapky vysadit,tak čaj udržel tlak na únosné hodnotě. Jsme šťastni, že jsme tuto možnost našli. Díky moc paní Zitková.


Přidejte komentář