Antipar 34

150 Kč

Skladem

Šanta, Ořešák, Pýr, Topol, Třapatka

Velmi silná směs, čistí tělo od virů a bakterií včetně jejich toxinů. Normalizuje imunitu.

Ořešák obsažený ve směsi ničí střevní parazity.

Pýr detoxikuje, normalizuje činnost ledvin, zabraňuje zadržování vody v organismu. Třapatka optimalizuje činnost imunitního systému.

 

 • Hmotnost: 150 g
 • Bylinky: Šanta, Ořešák, Pýr, Topol, Třapatka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 15. 04. 2020 15:09

   
   
   
   
   

  Časj jsem začala pít jen tak, očistně. Mám lichen planus. Objevuje se, mizí. Prý se nedá léčit. Byla jsem u jedné cca osmdesátiletí paní doktorky a ta mi řekla, že se léčit dá, že je virového původu jako pásový opar. A vyléčila, respektive utlumila. Nyní naskakoval znovu. A po čaji opět zmizel. To potvrdilo názor mojí paní doktorky o virovém původu mého problému a já mám lék jak se bez mastí, i když na čas zbavím lichenu.

 • 20. 11. 2020 12:53

   
   
   
   
   

  Mohu určitě doporučit, se synem máme oba dva potravinovou alergii a tento čaj nám zmírní příznaky.

 • 20. 11. 2020 12:57

   
   
   
   
   

  Omylem jsem napsala recenzi na jiný čaj Alergo, který nám pomáhá se synem při alergiích. Čaj antipar jsem objednala kamarádce, která téměř celý rok měla více druhů parazitů po návratu z Indie. I po dlouhé léčbě léky se její stav bohužel moc nezlepšoval. Tento čaj konzumuje asi 3 týdny a vidí zlepšení svého stavu, takže paní Zítkové opravdu opět moc moc děkuji za rady a přípravu čajů nejen pro mně a mého syna, ale především pro mou kamarádku, která žije ve Švýcarsku a je nesmírně vděčná! Paní Zítková je nesmírně laskavá a ochotná a ve svém oboru profesionál!


Přidejte komentář