Po antikoncepci 33

150 Kč

Skladem

Složení: Dvouzubec trojdílný, Andělika lékařská, Gotukola - Pupečník asijský, Ostropestřec mariánský

Čaj lze užívat během i po užívání hormonální antikoncepce.

Pro více informací a osobních zkušeností nás kontaktujte na: info@zdislavatea.cz

Dle nařízení č. 1924/2006 lze používat pouze zdravotní tvrzení schválená Evropskou komisí:

Druh produktu: Bylinný čaj

 • Hmotnost: 100 g
 • Složení: Dvouzubec trojdílný, Andělika lékařská, Gotukola - Pupečník asijský, Ostropestřec mariánský
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o., Za Hládkovem 680/12, 169 00 Praha, Česká Republika
 • 04. 09. 2020 08:32

   
   
   
   
   

  Čaj s názvem 'po antikoncepci' mohu za sebe jedině doporučit. Proč jsem ubrala jednu hvězdičku? Nechala-li jsem čaj louhovat déle jak 10 minut, (přičemž na štítku stojí 10-15 min) byl na mě až příliš silný. Možná jsem ale neodhadla správné dávkování - zarovnanou lžíci.

 • 10. 10. 2020 07:51

   
   
   
   
   

  Velmi doporučuji tento čaj a stojím si za ním. Je vážně skvělý a nejskvělejší co mě potkalo. Antikoncepci jsem brala zhruba od 18 let do 33 let bez přestávky. Z důvodu jedné operace jsem musela antikoncepci vysadit. Měla jsem trochu strach jak moje tělo bude reagovat na vysazení antikoncepce a zda-li bez zásahu gynekologa (injekcí na vyvolání menstruace) - budu moc vůbec fungovat (zda-li budu mít přírozenou menstruaci pravidelně každý měsíc). Napsala jsem e-mail a nechala jsem si raději poradit: byl mi doporučený čaj: tento Po antikoncepci a Ženský č. 35 a Lymfatický č.22. Pila jsem čaje v tomto pořadí a menstruace přišla do pár dnů a od té doby menstruace každý měsíc pravidelně v podobný datum. Pleť bez pupínku či ošklivých beďarů či jiných skvrn. Pocitově daleko spokojenější. Vůbec jsem neměla žádné téžně problémy, které některé ženy po vysazení antikoncepce píšou na internetu nebo říkají. K té celkově pohodě, pravidelnosti mi velmi pomohli čaje od Zdislava tea. Děkuji Vám. Jsem moc ráda, že jsem Vás objevila.


Přidejte komentář