Hučení v uších 31

140 Kč

Ginkgo, Jmelí, Vrbovka

Směs zlepšuje krevní oběh, působí proti ucpávání cév, odstraňuje napětí i stres organismu. Při pravidelném užívání se výrazně zlepší nebo zcela odstraní hučení v uších. 

Směs se užívá nejlépe večer před spánkem, jelikož vrbka úzkolistá v ní obsažená odblokovává páteř, blokace krční páteře je z 60% příčinou hučení v uších.

Jmelí normalizuje činnost cévní soustavy, snižuje hladinu lipidů v krvi, zlepšuje duševní výkonnost. Jinan (ginkgo biloba) je silný antioxidant, zlepšuje paměť a mikrocirkulaci v mozku.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Ginkgo, Jmelí, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 05. 08. 2018 10:01

   
   
   
   
   

  Rozhodne nejlepsi volba pri huceni v usich. Pred pul rokem jsem mel tinittus zpusobeny stresem v praci (pak panicke ataky a pod). Po mesici i pul leceni na nemocenske a rehabilitacemi jsem se tinittu castecne zbavil, ale po case se zas ukazal. Pak jsme na trhu nasel tyto bylinky a zkusil (s bylinkama mam dobre zkusenosti tak se k im vic priklanim nez k lekum) a po nekolika dni se muj stav daleko zlepsil a tinittus doslova vymizel.


Přidejte komentář