Cholesterol 3

140 Kč

Čekanka, Oliva, Pýr, Rozrazil

Rozrazil snižuje celkové množství cholesterolu a triglyceridů v krvi, zlepšuje paměť, čekanka čistí celý organismus, zlepšuje celkově metabolismus, normalizuje střevní trakt, činnost srdce a cév, normalizuje hladinu glukózy v krvi. Pýr čistí cévy, detoxikuje organismus, normalizuje funkce ledvin. Oliva zvyšuje "dobrý" cholesterol, chránící cévy před ucpáváním, snižuje "špatný" cholesterol, ucpávající cévy. Kromě účinku na cholesterol oliva odstraňuje chronickou únavu, zabraňuje množení virů.

Podávání směsi je zcela bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus/na rozdíl od statinů, používaných klasickou medicínou/.

Směs se pije večer před spaním, mohou ji používat zcela bezpečně i děti.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Čekanka, Oliva, Pýr, Rozrazil
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 11. 09. 2018 10:34

   
   
   
   
   

  MANŽEL PŘIŠEL S VÝSLEDKY OD LÉKAŘE - VYSOKÝ CHOLESTEROL. PROTOŽE ZE SVÉ ZKUŠENOSTI ČAJŮM VĚŘÍM A HLAVNĚ SE OSVĚDČILY, TAK JSEM MANŽELOVI OBJEDNALA. VÝSLEDKY U LÉKAŘE, SESTRA PRAVILA"TAKOVÉ VÝSLEDKY KRVE JAKO MÁTE VY BYCH TAKY BRALA."

 • 15. 03. 2019 15:52

   
   
   
   
   

  Výborná zkušenost s čajem. Výsledky klesly ze 7.5 na 5.3 po půlročním pití. Zlepšil se i cukr po užívání diabetického čaje a hlavně dlouhý cukr. Vřele doporučuji. Ale chce to pít pravidelně


Přidejte komentář