Ekzém 29

150 Kč

Skladem

Bříza bělokorá, Čekanka, Dvouzubec, Violka, Smetánka

Směs čistí organismus přes játra i ledviny, při pravidelném užívání zcela odstraní problémy s pokožkou.

Dvouzubec lékařský obsažený ve směsi je jednou z nejsilněji čistících bylin, kořen smetánky napomáhá k urychlenému vyhojení a normalizaci stavu pokožky i vyčištění organismu. Bříza detoxikuje organismus.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Bříza bělokorá, Čekanka, Dvouzubec, Violka, Smetánka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 02. 10. 2017 11:09

   
   
   
   
   

  Z počátku jsem nevěřila tomu, že mi může čaj pomoci od atopickeho ekzému. Dva roky jsem byla na kortikoidové masti (několik druhu, fakt svinstvo) aniž by docházelo k velkému zlepšení. Před zhruba půl rokem jsem narazila na bylinné čaje Zdislava a asi tak před čtvrt rokem jsem se rozhodla vyzkoušet čaj na ekzém. Světe div se ekzém mizí ani nevím jak. Takže 100% doporučuji caj vyzkoušet. V rodině na různé neduhy už jiné čaje nepijeme, protože jsme přišli na to, že bylinky jsou v tomhle případě rozhodně nad zlato!!!

 • 03. 09. 2018 15:51

   
   
   
   
   

  Od dětství trpím na ekzémy po celém těle, alergie a astma. Letošní léto jsem měla, poprvé po letech (nebo možná poprvé vůbec) prakticky bez potíží. Čaj mi ohromně pomohl. Spolu s mou přírodní zinkovou mastí.

 • 04. 10. 2018 14:02

   
   
   
   
   

  Půl roku jsem marně bojovala s tzv. atopickým ekzémem, kortikoidy zabraly ihned, po vysazení se ekzém vrátil. Kamarádka mi doporučila tyto bylinné směsi a již po 14 dnech pravidelné konzumace (tento čaj jsem pila v kombinaci s čajem na regeneraci jater) nastal obrat, ekzém méně svědil a postupně se stav zlepšoval. Za dva měsíce byl stav kůže v normálu a já jsem velmi vděčná přírodě a lidem, kteří umějí její produkty zpracovávat tak, aby pomáhaly. Jak se říká, lékař léčí, příroda uzdravuje! :-)

 • 29. 01. 2019 11:34

   
   
   
   
   

  Na veškeré neduhy, které nás v rodině potkají, používám bylinné čaje Zdislava. Žádný mě ještě nezklamal. Tento je jeden z ozkoušených. Můžu jen doporučit.

 • 18. 03. 2019 17:30

   
   
   
   
   

  Jen malá poznámečka. Lopuch nemáte uvedený ve složení

 • 18. 04. 2020 09:14

   
   
   
   
   

  Nějak se jsem tomu že začátku nevěřila. Ale říkala jsem si, že to zkusím. Po měsíci užívání jako zázrakem vše zmizelo a už se nevrátilo. Moc doporučuji. Nyní zkouším další čaje ☺️

 • 02. 01. 2021 09:57

   
   
   
   
   

  Vynikající čaj - po dva roky se mi vinou velkých stresů a zátěže v pracovní i soukromé oblasti rozjel ekzém na rukou, kterého jsem se nemohla stále zbavit (respektive zaléčit) a to i navzdory zdravé stravě. Dostala jsem od kamarádky doporučení na čaje paní Dr. Zítkové a jen lituji, že jsem její čaje neznala dříve. Po necelém měsíci pití tohoto čaje na ekzém jsem zjistila, že se mi kůže na rukou krásně vyčistila a zregenerovala, to bylo na jaře před 3/4 rokem, od té doby jsou ruce stále čisté, občas malý flíček, tak si opět kúru ráda zopakuji a zkouším i jiné čaje. Čaje doporučuji svým známým s jinými problémy a ti si tyto směsi také velmi chválí. Moc děkuji a přeji vše nejlepší do nového roku 2021. Dáša


Přidejte komentář