Diabetický 19

150 Kč

Skladem

Borůvka, Fazol lusk, Jestřabina, Pohanka

Směs spolehlivě reguluje hladinu cukru v krvi/zejména hladinu “dlouhodobého“ cukru, posiluje slinivku a tím zvyšuje přirozenou produkci inzulinu. Pohanka obsažená ve směsi je nejúčinnějším prostředkem proti ucpávání cév, zlepšuje významně krevní oběh a tím zabraňuje vzniku diabetických komplikací.

Pravidelné užívání směsi významně oddaluje snižování počtu inzulinových receptorů/ úbytek inzulinových receptorů znemožňuje jakoukoliv léčbu diabetiků/. Směs je možno užívat samostatně nebo spolu s klasickými chemickými antidiabetiky či insulínem.

Pohanka obsažená ve směsi zabezpečuje normální funkci cév. Borůvka má příznivý účinek na metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, normalizuje hladinu glukózy v krvi, má silný antioxidační účinek, regeneruje zrak.

Směs se pije 1x denně, kdykoliv během dne.

 

 • Hmotnost: 100 g
 • Bylinky: Borůvka, Fazol lusk, Jestřabina, Pohanka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 27. 06. 2018 12:34

   
   
   
   
   

  Čaj piji denně jako doplněk ke klasické léčbě diabetu. Krom toho, že je chuťově dobrý, tak věřím, že i pomáhá.

 • 26. 03. 2019 20:42

   
   
   
   
   

  Čaj jsem náhodou objevil na vánočním trhu před dvěma roky. Od té doby piji čaj každý den v práci, 5x týdně. Asi po dvou měsících od začátku používání mám ranní glykemii stabilizovanou na hodnotě 5,0 - 6,0. Zdravý člověk nejsem, píchám si inzlulín 1x denně ráno. Mám ověřeno, že mi čaj pomáhá. Loni jsem začal ještě čaj Cholesterol, jednu dávku, a následně na radu pana Zítka čaj Cévní. Cholesterol se mi sice moc nesnížil, ale po zkušenostech s Diabetickým věřím, že teď, kdy piji další kolo Cholesterolu, se bylinky někde projeví.

 • 22. 10. 2020 20:22

   
   
   
   
   

  čaje ,jsou výborné chuti a hlavně pomáhají ,,díky


Přidejte komentář