Klimakterium 13

140 Kč

Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka

Ploštičník obsahuje fytoestrogeny, ze kterých si ženský organismus dokáže vyrobit estrogeny/ženské hormony/, jejichž úbytek působí klimakterické změny. Estrogenů si takto lidský organismus vyrobí individuálně právě tolik, jaký je jejich nedostatek. Ploštičník rovněž normalizuje činnost lymfatického systému, je silným antioxidantem, normalizuje stav kloubů a kostí. Šalvěj doplňuje účinek odstraněním návalů, navozuje hormonální rovnováhu, zabezpečuje menopausální komfort. Andělika je vynikájící ženskou bylinou. Vrbka odstraňuje stres, regeneruje nervovou soustavu.

Směs se pije 1x denně večer.

 

 • Hmotnost: 120 g
 • Bylinky: Andělika lékařská, Kontryhel, Kotvičník, Ploštičník, Šalvěj, Vrbovka
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o.
 • 20. 05. 2019 11:43

   
   
   
   
   

  Tento čaj jsem začala pít na doporučení Vážené paní Zdislavy a jsem v udiven., jak skvěle a rychle funguje. Měla jsem velmi nepříjemné klimakterické potíže, které začaly ustupovat snad hned po vypití prvního hrnku. Děkuji Vám z celého srdce, konečně se cítím zase skvěle, přeji mnoho profesních i soukromých úspěchú. MB

 • 20. 09. 2019 16:10

   
   
   
   
   

  Měla jsem několik návalů horka denně. Asi po deseti dnech pití tohoto čaje začaly ubývat, po třech nedělích odezněly úplně. Nyní piji nepravidelně, stále se cítím dobře. Moc děkuji.


Přidejte komentář