Chronické průdušky 18

150 Kč

Skladem

Složení: Divizna velkokvětá, Jitrocel kopinatý, Mateřídouška obecná, Plicník lékařský, Popenec obecný, Šalvěj lékařská

Extra silná bylinná směs.

Směs se pije 1x denně, nejlépe ráno, po dobu 1 měsíce. Při větších problémech je možné zvýšit dávkování na 2x denně.

Pro více informací a osobních zkušeností nás kontaktujte na: info@zdislavatea.cz

Dle nařízení č. 1924/2006 lze používat pouze zdravotní tvrzení schválená Evropskou komisí:

Druh produktu: Bylinný čaj

 

 • Hmotnost: 90 g
 • Složení: Divizna velkokvětá, Jitrocel kopinatý, Mateřídouška obecná, Plicník lékařský, Popenec obecný, Šalvěj lékařská
 • Příprava: Jednu zarovnanou polévkovou lžíci bylin zalijte 1/4 litru vroucí vody, nechte 10 - 15 minut louhovat, poté přeceďte. Dávkování : 1 až 2x denně. Čaj je balen v celofánovém sáčku.
 • Výrobce: DamarisTea s.r.o., Za Hládkovem 680/12, 169 00 Praha, Česká Republika
 • 29. 03. 2021 07:48

   
   
   
   
   

  Zní to dost neuvěřitelně, ale je tento čaj zabral po druhém šálku. Nevím, jak je to možné, zkoušela jsem různé čaje a různé podpůrné věci, ale chronického pokašlávání mě zbavil až tenhle čaj.

 • 25. 11. 2021 16:03

   
   
   
   
   

  Manžel celoročně neustále pokašlává, někdy se až dusí. Po tomto čaji mu kašel na půl roku úplně vymizel. Bohužel v podzimním období se mu po nemoci a nachlazení opět vrátil, proto se k čaji opětovně zase vrací a zahajuje další měsíční kůru.

 • 26. 01. 2024 23:22

   
   
   
   
   

  6 let dochazim na alergologii kvůli dědičnemu astmatu a zároveň se mi spustilo mnoho alergii. Celých 6 let mám lehký nalez na spirtometrii. Na podzim se nalez zhoršil a doktor me chtěl vidět za 4 měsíce. Na Vánoce jsem měla covid a poprvé jsem měla dechové potíže. Čaj chronické prudusky jsem měla v zásobě, tak jsem začala pravidelně pít. Dnes jsem byla na kontrole plna obav, ze nález se ještě zhoršil, Kor měsíc po covidu s dýchacími obtížemi. Po 6 letech mi bylo receno, ze nález zmizel a vše je v naprostém pořádku. Tyhle čaje jsou opravdový zázrak.


Přidejte komentář